Galerie foto
SCM Râmnicu Vâlcea îşi va prezenta lotul în faţa vâlcenilor în acest final de săptămână.
Distribuie articol
Duminică, la ora 20:50, înaintea concertului artistei Irina Rimes, handbalistele vor urca pe scena situată pe Splaiul Independenţei (lângă Stadionul Oltchim) pentru prezentarea lotului pentru noul sezon competiţional. De asemenea, clubul vă aşteaptă în număr cât mai mare la acest eveniment, care marchează o nouă aniversare în Municipiul Râmnicu Vâlcea.
Pentru a putea adăuga comentarii, te rugăm să te autentifici.