Academica Clinceni, la un pas să dea lovitura în Bănie. CSU a marcat în minutul 95

22:43 14.07.2019
0

Nou promovata Academica Clinceni a fost la un pas de a scoate un egal cu CSU Craiova. Cu o evoluție ștearsă, craiovenii au făcut numeroase greșeli de execuție, nu au pus presiune pe adversari și au făcut grave erori în apărare. CSU Craiova a învins cu 3-2 (2-1). Golul vitoriei a fost înscris în ultimele secunde ale partidei, debutantul Constantin.

Distribuie articol

Oaspeții au egalat în minutul 93 și păreau că vor pleca cu un punct de pe stadionul Ion Oblemenco, însă șutul lui Constantin s-a oprit în plasa porții lui Calancea.